cont.ws

Терористи стягують техніку на приморський напрямок - Тимчук

  В зоні проведення Антитерористичної операції бойовики використовують перемир'я для проведення ротації особового складу, передислокації техніки і будівництва інженерних споруд.

  Про це у Facebook написав керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук. За його словами, терористи активізувалися на приморському напрямку.

  "На приморському напрямку спостерігається скупчення бойової техніки російсько-терористичних військ. Протягом двох останніх діб у район н. п. Маркіне з РФ перекинуто не менше 30 одиниць бронетехніки (ББМ) і до 15 одиниць ствольної артилерії", - йдеться у повідомленні.

  Тимчук повідомив також про створення терористами укріплень і спостережних пунктів. "З допомогою інженерної техніки (прибуває з РФ) у смузі н. п. Маркіне - Рози Люксембург активно ведуться роботи зі створення укріплень. В районі н. п. Новоазовськ бойовиками ведуться роботи з будівництва командно-спостережних пунктів. Будівельні роботи здійснюються з підручних матеріалів, оскільки командування терористів не виділяє матеріалів для будівництва об'єктів", - написав він.

  Крім того, за даними "Інформаційного спротиву", терористи активно проводять заходи із підвищення своєї боєздатності.
  Нагадаємо, за добу бойовики лише раз відкривали вогонь убік лінії розмежування.
  Попередній матеріал
  Запаси газу в українських сховищах становлять майже 16 млрд кубометрів
  Наступний матеріал
  В зоні АТО автомобіль батальйону "Донбас" підірвався на міні: загинув військовослужбовець
  Теги:
  Loading...