5 канал

Терористи шантажують українську сторону щодо звільнення заручників – Геращенко

  Терористи прив'язують звільнення українських заручників до питання амністії, що є чистим шантажем.

  Про це повідомила уповноважений Президента з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

  За її словами, питання визволення полонених бойовики намагаються прив'язати до своєї амністії, що неприпустимо. Тому про досягнення компромісу поки не йдеться.

  "До речі, світовий досвід говорить, що амністії застосовують тільки після закінчення конфлікту, а не під час. А в нас незаконні збройні формування ще розгулюють по Донбасу. Також причетні до військових злочинів і злочинів проти людяності ні під які амністії не підпадають, що чітко зафіксовано і у відповідному українському законі", - зазначила Ірина Геращенко.

  Звільнення ж українських політв'язнів з Росії обговорять 6 жовтня. Саме на цю дату призначене наступне засідання гуманітарної підгрупи тристоронньої контактної групи.

  "Наступна зустріч нашої гуманітарної підгрупи відбудеться 6 жовтня. Власне ми маємо обговорити питання звільнення тих полонених, які знаходяться на території РФ, а це й пані Надія Савченко, наша колежанка, це й Олег Сенцов і Олександр Кольченко, по яким винесені вже абсолютно неправомірні вироки. Це і інші українці, по яким сьогодні тривають судові процеси", - повідомила вона.

  Нагадаємо, напередодні ввечері представники України, Росії та ОБСЄ завершили роботу в Мінську у рамках зустрічі Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

  Попередній матеріал
  Експерти порахували, як можна розділити статки Ахметова між найбіднішими українцями
  Наступний матеріал
  Після засідання Генасамблеї ООН ситуація в Україні може дестабілізуватися - Клімкін
  Теги:
  Loading...