gigamir.net

Терористи почали випихати західні ЗМІ з окупованих територій – французький журналіст

  Протягом останніх тижнів бойовики так званої "ДНР" намагаються витурити незручну пресу.

  Окупанти намагаються зробити все можливе для того, щоб іноземні громадяни, особливо журналісти, якнайшвидше залишили зайняті російсько-терористичними військами території. Про це на брифінгу в Києві повідомив журналіст французької газети Liberation Поль Гого, передає "Укрінформ".

  Він розповів: "У Донецьку вже кілька тижнів відбуваються досить дивні речі. Сепаратисти перевіряють міжнародних журналістів, які їдуть до "ДНР". Дедалі важче представникам ЗМІ потрапляти туди, бо вони все більше контролюють. До речі, українські журналісти також хочуть поїхати на Донбас і на власні очі побачити, що там відбувається, але для них це неможливо".

  За словами Поля Гого, сепаратисти терплять присутність на Донеччині представників ОБСЄ, однак майже щодня влаштовуються проти них якісь провокації і перешкоджають їхній діяльності. "Але якщо звідти поїдуть міжнародники, то багато хто від цього втратить. Втратять і українці, і сепаратисти, бо нам потрібно знати, що ж там відбувається. І ОБСЄ дуже важливе на цій території", - наголосив французький журналіст.

  При цьому, за спостереженням журналіста, ватажки "ДНР" нині намагаються здобути прихильність місцевих мешканців. У них для цього розроблений цілий план заходів, у якому є спортивні матчі, вечори поезії, прес-конференції.

  Нагадаємо, днями бойовики у стані наркотичного сп'яніння погрожували спостерігачам ОБСЄ.

  Попередній матеріал
  СБУ: Обстріл Сартани коригував місцевий співробітник ДСНС (відео)
  Наступний матеріал
  70-річчя завершення Другої світової війни: Російські військові візьмуть участь у параді в Китаї
  Теги:
  Loading...