фото portal.lviv.ua

Терористи обстріляли населений пункт під Донецьком, який самі ж контролюють – штаб АТО

  Недотримання бойовиками Мінських угод, зокрема, щодо заборони на використання великокаліберної зброї, а її мали б відвести від лінії розмежування на 15-ть кілометрів, фіксують інспектори місії ОБСЄ.

  Вчиняють проросійські найманці й провокації. Вони гатять по контрольованих ними ж населених пунктах, щоби потому звинуватити у цьому українських армійців.

  На Луганщині і поблизу Маріуполя спокійно, а біля Донецька та особливо неподалік Донецького аеропорту - дуже гаряче.Окрім того, українські військові зафіксували, що бойовики із систем залпового вогню обстріляли один із підконтрольних терористам населених пунктів поблизу Донецька.

  Ситуація на Донбасі залишається тривожною, це підтверджує заступник голови місії ОБСЄ Александр Хуг.

  Широкине та Горлівка знову фігурують у звітах моніторингової місії як гарячі точки, констатує Александр Хуг. Крім того, напруженою залишається ситуація з мирним населенням, яке наражається на небезпеку через замінування.

  Як повідомлялося раніше, у четвер в Україну вдерся 46-й так званий "гумконвой" із Росії. Колона з понад 100 вантажівок в'їхала на Донбас. Як і в попередні рази, через контрольовану бойовиками частину українсько-російського кордону.

  Оглянути завезений вантаж українським прикордонникам традиційно не дали.

  Попередній матеріал
  Москва скасувала російсько-турецький саміт, який мав відбутися в Петербурзі
  Наступний матеріал
  МОН не знайшло балансу між різними групами щодо освітнього законопроекту – Хозбей
  Теги:
  Loading...