5.ua

Терористи мають організовану структуру, що координується з "армійських корпусів" – Галушко

  Терористи на сьогодні мають організовану структуру із системою управління, і координація їх дій відбувається з "армійських корпусів" Донецька і Луганська.

  Про це сьогодні, 17 серпня, в ефірі "5 каналу" розповів заступник начальника управління Міністерства оборони України Сергій Галушко.

  "Якщо зважити на те, що керівництво так званих "ЛНР" та "ДНР" говорить про створення нібито власних регулярних збройних сил, то це вже не банди якихось озброєних бойовиків, які рік тому теоретично могли бути некерованими, могли бути самостійними в своїх діях", - зазначив він.

  На думку представника Міноборони, на сьогодні мова йде про організовану структуру, яка має систему управління."І вона координується відповідно зі "штабу першого армійського корпусу" у Донецьку, "другого армійського корпусу" – у Луганську, відповідно – з боку координаторів, за рахунок генералів Російської Федерації, які перебувають при керівниках цих корпусів, відповідно – бригад, батальйонів і таке інше", - додав Галушко.

  Зазначимо, ситуація в зоні АТО суттєво загострилася. Терористи 148 разів відкривали вогонь по позиціях АТО минулої доби.

  Попередній матеріал
  Дитячий оздоровчий табір на узбережжі Чорного моря повернули у державну власність
  Наступний матеріал
  Денисенко: Візит Путіна в Крим не має відношення до загострення ситуації на Донбасі
  Теги:
  Loading...