Терористи
Терористи intvua.com

Терористи "ДНР" навербували за осінь до 3,5 тис. "призовників" - Тимчук

  Результатом всіх "мобілізаційних заходів" у так званій "ДНР" в рамках "осінньої кампанії", включаючи "призов" і вербування, стало до 3,5 тис. осіб поповнення.

  Про це написав координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук у Facebook.

  "Зазначається прибуття одразу в кілька навчальних центрів" "1-го армійського корпусу ДНР" так  званого "молодого поповнення" (місцевих жителів, "призваних" у лави "армії ДНР"). Прибувають групами по 30-40 осіб", - йдеться в повідомленні.

  За оцінками групи "Інформаційний спротив", результатом усіх "мобілізаційних заходів" у "ДНР" в рамках "осінньої кампанії" (включаючи "призов" і вербування) стало до 3,5 тис. осіб поповнення. Раніше в "ДНР" рапортували про "призов" 5 тис. осіб.

  Як зазначається, часткова "переорієнтація" Російської Федерації своєї військової агресії з Донбасу на Сирію спричинила поширення серед керівництва бандформувань "ДНР" чуток про припинення російською стороною забезпечення терористів військовою технікою та озброєнням. У ході нарад керівництво "ДНР" стверджує, що, дійсно, перебої в постачаннях мають місце, однак вони носять лише тимчасовий характер.

  Нагадаємо, минула доба у зоні проведення АТО пройшла спокійно.

  Попередній матеріал
  Теракт у Маріуполі: невідомі з гранатомета стріляли у житлову багатоповерхівку
  Наступний матеріал
  Площа тліючих в Київській області торфовищ збільшилася до 122 га – ДСНС
  Теги:
  Loading...