0629.com.ua

Терористам "ДНР" оголосили, що вони "нелегальні найманці" і кличуть до Сирії – там "краще воювати"

Кремлівські маріонетки раптом оголосили своїм підлеглим, що ті є "нелегальними найманцями", які воюють проти "своїх православних братів".

На окупованій російсько-терористичними військами території Донеччини розгорнута агітаційна кампанія по відправці російських бойовиків на війну до Сирії. Паро таке повідомляє маріупольський сайт 0629.com.ua. За даними журналістів, пропагандистські листівки можна зустріти в різних містах так званої "республіки".

Вихідних даних на листівках немає, тож достеменно невідомо, хто саме їх поширює, однак вони містять інформацію, яка часто прямо суперечить усьому, про що говорила путінська пропаганда раніше. Так, бойовиків переконують, що "у Сирії краще воювати", оскільки зараз терористи на Донбасі, виявляється, мають "заробляти" по 15 тис. рублів, але отримують їх лише коли є гроші; їхній нинішній статус – "нелегальний найманець", а в Росії на них чекає кримінальне переслідування. Найцікавіше, що російські терористи уже більше півтора роки воюють не з "українськими нацистами" чи "хунтою", як їх запевняли увесь цей час, а зі "своїми православними братами".

0629.com.ua

На тлі цих одкровень війну в Сирії бойовикам описують, як справу набагато перспективнішу. Серед плюсів нової війни називають вищу і легальну "заробітну" платню та виплати – 200 тис. рублів, офіційний статус учасника бойових дій, замість кримінального переслідування в РФ - "пошанування воїну та герою", а їхнім противником замість "православних братів" стануть "ворожі ісламісти".

Нагадаємо, про вербування бойовиків на Донбасі на війну до Сирію ще на початку вересня повідомляв позаштатний радник міністра інформаційної політики Олександр Бригинець.

Попередній матеріал
Доповідь щодо МН17 повідомляє, що сталося, а винуватця визначить міжнародний трибунал – експерт
Наступний матеріал
Винуватця в збитті літака MH17 мають визначити українські правоохоронці – нардеп
Теги:
Loading...