Сергій Таран 5.ua

Таран: В Росії почали розуміти, що Мінський процес вони геть програють

У 2016 році Росія удаватиме, що готова до дипломатичного вирішення конфлікту на Донбасі.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив голова правління Центру соціологічних і політичних досліджень "Соціовимір" Сергій Таран.

"Гризлов прилітав сюди не заради України, а заради Меркель і Обами, тому що санкції проти Росії працюють. У Росії почали розуміти, що Мінський процес вони геть програють. Тому що за підсумками минулого року в результаті Мінських домовленостей ми довели світові, що Україна їх виконує, а Росія не виконує. Коли почалася ця дипломатична грає, постало питання – хто від цього виграє? Виходить, що виграє Україна, тому що Україна отримає підтримку, безвізовий режим, сприяння, а Росія отримує санкції і отримує санкції на наступний рік. Тому Росії зараз потрібно показати світові, що вони готові до дипломатії", – зазначив Таран.

"Тому вони і показують такими жестами, так зване посилення мінської переговорної групи Гризловим, який у російських колах вважається голубом, а не яструбом, звідси і ця демонстрація світу, що Росія готова до компромісів. Безперечно, вона до них не готова, але в цьому році вони будуть робити акцент на демонстрації, що вони готові до дипломатичних зусиль", – наголосив він. 

Нагадаємо, політичний експерт Олеся Яхно зазначила, що приліт Гризлова свідчить про те, що Росія зараз більше зацікавлена у розв'язанні ситуації на Донбасі, оскільки вона катастрофічна для Кремля. Вона сказала, що Кремль готовий обговорювати умови відступу з Донбасу, але хоче уникнути відповідальності.

Попередній матеріал
Сьогодні роковини теракту поблизу Волновахи
Наступний матеріал
Розвідка передала ОБСЄ дані про місця розміщення бойовиками САУ та "Буратіно"
Теги:
Loading...