5 канал

Тандіт: 148 українців залишаються в полоні бойовиків - Кремль використовує їх як політичних заручників

Кремль використовує українських полонених як політичних заручників.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявив радник голови СБУ Юрій Тандіт.

"На жаль, ми бачимо факт, який підтверджує те, що вже кілька місяців з боку так званих "ЛНР" та "ДНР" є профанація того, що ми мали зробити, того, що ми обговорювали спільно, в тому числі і в Мінську. Ми бачимо, що ті, хто знаходиться в Донецьку та Луганську не приймають самостійних рішень і Кремль використовує наших хлопців, які там залишаються, як політичних заручників", - сказав він. 

За його словами, натепер ведуться переговори з польовими командирами щодо звільнення українських військовослужбовців, які перебувають в заручниках бойовиків.

"З різних джерел йде інформація стосовно наших хлопців, які залишилися (в заручниках РФ - 5.ua), є можливість працювати не тільки з самопроголошеними так званими "республіками" - Донецьком і Луганськом, де до цього часу вони не можуть розібратися між собою - ми виходимо на польових командирів, які в деяких місцях до цього часу утримують наших хлопців і ми з ними безпосередньо ведемо переговори", - додав Тандіт.

Заступник голови СБУ також зауважив, що на сьогодні, за даними СБУ, в заручниках терористів перебуває 148 українських громадян.

"Є уповноважена Мінські підгрупа, яка в деталях працює над питанням звільнення, щодня вони працюють зі списками. На сьогоднішній день, 148 заручників, за нашою інформацію, перебуває не тільки на території Донецької і Луганської областей, а й на території Російської Федерації", - сказав він.

Нагадаємо, 16 жовтня, представники так званих "ДНР" і "ЛНР" відмовилися від обміну заручниками.

Повну версію розмови з Юрієм Тандітом дивіться у рубриці Інтерв'ю.


Попередній матеріал
Обама проведе у Білому домі "Астрономічну ніч"
Наступний матеріал
Кубинський боксер заявляє, що Володимир Кличко ховається від нього
Теги:
Loading...