lastnews.com.ua

Так званій "ЛНР" загрожує гуманітарна катастрофа - штаб АТО

  На тимчасово підконтрольних бойовикам територіях Донбасу загострюється гуманітарна катастрофа.

  Про це повідомляє прес-центр АТО з посиланням на медіа-ресурси так званої "ЛНР".

  "Близько півтори тисячі жителів так званої "ЛНР" зібрались сьогодні на сплановану керівниками псевдореспубліки мітинг-акцію поблизу КПВВ "Станиця Луганська" з вимогою до української влади перенести гуманітарно-логістичний центр з підконтрольної Києву Станиці Луганської на нейтральну територію", - йдеться у повідомленні. Відзначається, що на мітингу зібралося дуже багато студентів луганських вузів, їхні батьки, викладачі навчальних закладів "республіки".

  За інформацією штабу АТО, основною причиною цього мітингу є гостра нестача продовольства і товарів першої необхідності у так званій "ЛНР". До того ж ціни в "республіці" завищені, а якість товарів, завезених контрабандним шляхом з Росії, лишає багато бажати.

  Нагадаємо, що перетинати лінію розмежування через пункт пропуску у Станиці Луганській можливо лише пішки, бо свого часу проросійські бойовики зруйнували міст через ріку Сіверський Донець. Відтак, піший перехід суттєво зменшує можливості щодо закупки та доставки необхідних продуктів харчування та предметів першої необхідності. До того ж це унеможливлює переміщення товарів у достатній кількості для ведення торгівлі, а можливості завезення різноманітної продукції з території України контрабандними шляхами постійно зменшуються.

  Тому ватажки так званої "ЛНР" і привезли людей, які вимагали, щоб КПВВ був перенесений на нейтральну територію, де не діють фіскальні обмеження, встановлені на вивезення товарів із зони АТО, зазначають у штабі.

  Як повідомляв 5.ua, СБУ не пропустила до бойовиків вантажівки з ковбасою та сиром.

  Попередній матеріал
  Прикордонники затримали двох росіян з підробленими документами
  Наступний матеріал
  Армія Іраку взяла під свій контроль комплекс урядових будівель у Рамаді
  Теги:
  Loading...