5.ua

Ситуація на Донбасі буде нагадувати "гібридне перемир'я" – політичний експерт

На думку експерта, не слід очікувати на швидке виведення російських найманців зі Сходу України.

"Я не думаю, що буде швидке виведення найманців і військової техніки з території Донбасу. Я думаю, що це буде фактор впливу такого силового. Путін буде нам показувати такий великий кулак. Він цього тижня сказав, що безглуздо вимагати від Росії виконання Мінських домовленостей, маючи на увазі, що Росія нічого подібного не підписувала", - сказав політичний експерт Євген Магда сьогодні, 16 жовтня, в ефірі "5 каналу".

На його думку, Україну намагатимуться розхитати із середини: "Тому що є для цього певні передумови". Магда також акцентував: українське суспільство має бути готовим до того, що легкого вирішення конфлікту на Сході України не буде.

"Що стосується ситуації на Донбасі, то там процес регулювання буде достатньо довгим. Якщо ми говоримо, що проти України ведеться гібридна війна, то ситуація на Донбасі буде нагадувати гібридне перемир'я, де буде по-ленінськи: крок вперед – два назад. До цього треба бути готовим і не очікувати, наскільки би це болісно не було, що там будуть швидкі і легкі рішення. Вони не можливі через те, що Росія добре усвідомлює, що стабільна і достатньо успішна Україна для неї, в принципі, створює проблеми", - наголосив експерт. 

Як повідомляв 5.ua, 2 жовтня після зустрічі "нормандської четвірки" в Парижі президент Франції Франсуа Олланд повідомив про те, що сторони домовилися про відвід озброєння на Донбасі та вибори за українським законодавством. 

Попередній матеріал
Українська криза залишається важливим питанням для Німеччини і ЄС - посол
Наступний матеріал
Бойовики відводять техніку перед ОБСЄ, а вночі повертають все назад – розвідка Міноборони
Теги:
Loading...