Андрій Лисенко 5.ua

Сили АТО зможуть оперативно повернути озброєння у разі нападу бойовиків – Лисенко

  У випадку нападу бойовиків, сили Антитерористичної операції зможуть у короткий термін повернути на позиції відведене озброєння для відбиття атаки.

  Про це сьогодні, 4 жовтня, повідомив речник Адміністрації Президента з питань АТО Андрій Лисенко, пише "Радіо Свобода". З його слів, зброя калібром менше 100 мм, що зараз відводиться згідно з Мінськими домовленостями, у разі потреби зможе бути швидко повернена.

  "Попри те, що ми відводимо від лінії зіткнення бронетехніку, зокрема танки, гармати і міномети, у нас на озброєнні є необхідні протитанкові засоби ураження – ПТУРи, інше озброєння. Тому ми зможемо у перший час стримати можливу атаку бойовиків. Техніка відводиться на відстань не менше 15 кілометрів, але вона дозволяє у короткий термін знову зайняти позиції для відбиття атаки противника", – запевнив речник.

  Як писав 5.ua, бойовики продовжують дотримувалися режиму припинення вогню, що дозволило розпочати процес відведення легкої зброї на Донбасі. 

  Нагадаємо, 2 жовтня президент Франції Франсуа Олланд повідомив про досягнення домовленостей у "нормандському форматі" щодо відводу від лінії зіткнення легкого озброєння, починаючи від 3 жовтня.

  Попередній матеріал
  Зсув ґрунту в Гватемалі: кількість загиблих зросла до 69 осіб
  Наступний матеріал
  Кількість жертв від повені у Франції збільшилася до 16 осіб
  Теги:
  Loading...