Папа_Франциск 5 канал

Світовий Конгрес Українців нагадав Ватикану про те, хто розв'язав війну в Україні

  Є лише дві версії причин щодо цієї війни – світового співтовариства і російської пропаганди

  У Світовому Конгресі Українців прокоментували слова Папи Римського Франциска про нібито невизначеність причин війни в Україні.

  "Світовий Конгрес Українців (СКУ) пригадує, що є лише дві версії щодо цієї війни – світового співтовариства, яке рішуче засудило агресію Російської Федерації у Криму і на Сході України, та російського Президента Владіміра Путіна, який цей факт прикриває "зеленими чоловічками", – зазначили в Конгресі та висловили сподівання, що Ватикан поділяє думку світового співтовариства.

  Крім того, президент СКУ Євген Чолій закликав міжнародну спільноту, в тому числі й Ватикан, обговорювати питання стосовно України в присутності її представників.

  Світовий Конгрес Українців закликає світове співтовариство, включно з Ватиканом, як правило, обговорювати основні питання щодо України в присутності українських ієрархів та владних структур, а не за їх відсутності, наголосив Чолій.

  В інтерв'ю Католицькому агентству новин, опублікованому 18 лютого, Папа Римський Франциск так прокоментував війну на Сході України: "Кожен має свої власні ідеї про цю війну, хто розпочав її, що робити, і є очевидним, що це історична справа".

  Нагадаємо, 13 лютого Папа Римський Франциск провів зустріч із чільником російської православної церкви патріархом Кирилом, після якої підписали декларацію релігійної єдності.

  Попередній матеріал
  Заради безпечного пересування Україною міжнародні перевізники можуть замовляти конвой МВС – представник Мінінфраструктури
  Наступний матеріал
  Сьогодні відзначають День кримськотатарського спротиву російській окупації
  Теги:
  Loading...

  Коли Ватикан і Москва разом щось підписують, нічого доброго це не віщує - глава ГКЦ

  Київський Патріархат прокоментував декларацію Папи Римського та Кирила