Суд
Суд 112.ua

Суд звільнив від кримінальної відповідальності ще трьох учасників "ДНР", що здалися добровільно

  У Донецькій області звільнено від кримінальної відповідальності ще трьох членів бандформувань, які здалися правоохоронцям.

  Троє мешканців Волноваського району Донецької області добровільно здалися правоохоронцям у травні цього року. Вони зізналися в здійсненні низки злочинів і визнали свою провину, повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

  "Встановлено, що троє мешканців Волноваського району, займаючи посади заступника чергового помічника начальника та молодших інспекторів відділу охорони Волноваської виправної колонії №120 так званого управління Державної служби виконання покарань "МВС" "ДНР", вступили до лав терористів. Чоловіки здійснювали нагляд за засудженими колонії, таким чином приймаючи активну участь у діяльності незаконних збройних формувань", - ідеться в повідомленні прокуратури.

  Зазначається, що відповідно до українського законодавства, особи, які добровільно повідомили правоохоронним органам про терористичну діяльність та сприяли розкриттю злочинів, звільняються від кримінальної відповідальності. Крім того, у відомстві нагадали, що раніше суд уже звільнив від кримінальної відповідальності мешканця міста Маріуполя, який сприяв діяльності терористів "ДНР". 

  Нагадаємо, сьогодні Служба безпеки України розпочала програму повернення на підконтрольну Україні територію учасників "ДНР/ЛНР", які покаялися. 

  Попередній матеріал
  Учені виявили одну з найдавніших квіток на планеті, якій 125 млн років
  Наступний матеріал
  АП скасувала церемонію перепоховання двох невідомих українських воїнів у Києві
  Теги:
  Loading...