vaas.gov.ua

Суд у справі збитого Іл-76 заслухав свідчення родичів загиблих десантників

  Наступне заідання відбудеться 15 березня

  25 лютого в Павлограді відбулось п'яте судове засідання у справі про загибель у збитому озброєними сепаратистами літаку Іл-76 українських військових. У його ході свідчення в справі надавали родичі загиблих бійців.

  Як повідомляє "Радіо Свобода", вчора дали свої свідчення 6 потерпілих - родичів загиблих. Суд має опитати ще 11 родин.

  "Cудовий розгляд відбувається цілком нормально, не складається враження, що його затягують. Сьогодні говорилось про те, що буде судове засідання, на якому розглядатимуть таємні документи, де ми не зможемо бути присутні. Також йшла мова про те, що родичі, які не можуть приїхати давати свідчення до суду, можуть подати письмові заяви або з ними може бути організовано відеозв’язок", – розповів батько одного із загиблих військовослужбовців Сергій Ніконов.

  Видання зазначає, що розгляд справи в суді продовжиться 15 березня. Передбачається, що на ньому завершать слухати свідчення потерпілих, а на черговому засіданні 30 березня розпочнуть опитування свідків або розгляд документів.

  Нагадаємо, генерал-майора Віктора Назарова обвинувачують у службовій недбалості, що призвела до загибелі 49 десантників та екіпажу літака 14 червня 2014 року - літак збили проросійські терористи. Генерал Назаров своєї вини не визнає.

  Попередній матеріал
  В американському штаті Канзас чоловік скоїв стрілянину на заводі – є жертви
  Наступний матеріал
  В Україні триває третій тур вакцинації проти поліомієліту
  Теги:
  Loading...