5 канал

Столтенберг заявив, що у НАТО ніколи не сумнівалися у наявності військ РФ на Донбасі

Генеральний секретар НАТО заявив, що Альянс ніколи не мав сумнів стосовно того, що на території України діють російські військові.

Про це в четвер, 17 грудня, в ефірі "5 каналу" повідомила кореспондентка Ірина Герасимова, яка перебуває у Брюсселі. Розповідаючи про спільний виступ Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга із Президентом України Петром Порошенком, вона зазначила: 

"Столтенберг згадував сьогоднішню прес-конференцію російського президента, і заявив, що НАТО ніколи не сумнівався в тому, що на території України працюють російські військові, а тепер президент Путін під час своєї прес-конференції так само підтвердив цю інформацію. Між тим, у НАТО заявляють, що вони збільшують свою присутність на території України – збільшують кількість своїх фахівців". 

Нагадаємо, сьогодні російський президент Володимир Путін під час підсумкової річної прес-конференції заявив, що в терористичних угрупування "ДНР" та "ЛНР" є російські військові. Президент України вже відреагував на сьогоднішню заяву кремлівського чільника. 

Попередній матеріал
Винищувачі НАТО перехопили російський військовий літак на кордоні Латвії
Наступний матеріал
На Київщині відбулися військові навчання бійців новоствореної бригади Нацгвардії
Теги:
Loading...