ааа olmins.info

США можуть надати Україні потужний радар – ЗМІ

  Пентагон готовий поставити Україні потужний радар з радіусом дії до 50 км, щоб допомогти їй у боротьбі з артилерією, яку використовують проросійські сепаратисти.

  Про це повідомляє "Голос Америки" з посиланням на The Wall Street Journal.

  Радар не належить до наступальної чи летальної зброї.

  Однак спершу цю ініціативу повинен схвалити Білий дім, який вивчає можливість надання Україні чергового пакету нелетальної допомоги.

  Такі наміри формуються на тлі дедалі гучніших вимог до Вашингтона активніше допомагати Києву в боротьбі з сепаратистським заколотом, що як і раніше забирає життя людей, незважаючи на угоду про припинення вогню.

  Українським бійцям "було б корисно отримати додатковий радар і більш потужний радар", заявив газеті один високопоставлений представник адміністрації Обами.

  Видання нагадує, що раніше цього року адміністрація, побоюючись ескалації конфлікту або провокування з боку РФ, відмовилася відправляти до України летальне озброєння, як-от артилерійські установки або ПЗРК. Але представники адміністрації стверджують, що новий радар не належить до категорії наступальної чи летальної зброї, а отже не вимагатиме зміни політичної лінії.

  Як повідомляв 5.ua, кандидат на пост начальника штабу армії США назвав Росію головною загрозою і запропонував надати Україні летальну зброю.

  Попередній матеріал
  Муждабаєв: Треба розуміти кримські реалії – це табір посиленого режиму
  Наступний матеріал
  Саакашвілі - Хмельницькому: Можу показати Кличку незаконно огороджені вами київські території
  Теги:
  Loading...