олександр Хуг 5.ua

Спостерігачів ОБСЄ не пускають до місць зберігання важких озброєнь - Хуг

  Заступник голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александр Хуг заявив про обмеження доступу спостерігачів до місць зберігання озброєнь по обидва боки лінії розмежування.

  Місія ОБСЄ і далі фіксує відсутність військової техніки в місцях її зберігання. Крім того, представників спеціальної моніторингової місії - СММ - продовжують обмежувати в доступі до таких зон, заявив на брифінгу заступник голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг, повідомляє "ЛігаБізнесІнформ".

  "Сторони продовжили обмежувати доступ представників СММ до місць зберігання [озброєнь]. Це роблять обидві сторони", - заявив заступник голови СММ ОБСЄ. За словами Хуга, 26 серпня 2015 року на Донеччині в селищі Бердянське, контрольованому силами АТО, спостерігачів протримали 45 хвилин і обшукали.

  Александр Хуг також додав: "Інциденти за участю бойовиків "ДНР" відбувалися 26 і 28 серпня. Зокрема, представникам СММ відмовили в доступі на перевірки пункт біля Донецька, це відбувалося протягом години. У зонах, підконтрольних "ЛНР", спостерігачі могли перебувати на державному кордоні між Україною і Росією у двох випадках, ще в одному випадку їм не дозволили цього зробити ".

  Як повідомляв раніше 5.ua, 31 серпня 2015 року безпілотник ОБСЄ зафіксував скупчення важкої бронетехніки та окупованій території Донбасу, після чого зник. 

  Попередній матеріал
  Патрульна поліція запрацює у Харкові 26 вересня - Аваков
  Наступний матеріал
  У Ляшка досить високий рівень цинізму в досягненні своїх цілей – експерт
  Теги:
  Loading...