ОБСЄ

Спостерігачі ОБСЄ виявили у Комінтерновому багато свіжих слідів танків та БМП

  Терористи пустили патруль спостережної місії до села на 2,5 години, але заборонили відходити з головної вулиці.

  Про це йдеться в оперативному звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

  Напередодні, 24 грудня, спостерігачі відвідали тимчасово окуповане російськими загарбниками село Комінтернове.

  О 10:25 патруль СММ зі сходу заїхав до Комінтернового (92 км на південь від Донецька, 23 км на північний схід від Маріуполя) в супроводі озброєних бойовиків "ДНР". Ті пустили спостерігачів до села після двох днів відмов.

  Окупанти, які супроводжували СММ, не дозволили спостерігачам проїхати далі головної вулиці села начебто заради їхньої безпеки. Однак навіть на головній вулиці спостерігачі виявили "численні гусеничні сліди, що вказували на проїзд бойових машин піхоти і танків".

  П'ятеро мешканців (три жінки і двоє чоловіків) розповіли спостерігачам, що озброєні члени "ДНР" зайшли до села 22 грудня і залишили його 24 грудня рано вранці. Чи правдива ця інформація – невідомо, оскільки у звіті зазначається, що воно було зроблено "у присутності озброєних осіб (російських бойовиків – 5.ua), що супроводжували СММ".

  О 13:00 СММ залишила Комінтернове. Протягом тих 2,5 годин, що СММ змогла побути на головній вулиці села, спостерігачі "не бачили озброєних осіб або техніки, за винятком озброєних членів "ДНР", які їх супроводжували. СММ також не зафіксувала порушень режиму припинення вогню".

  Нагадаємо, 22 грудня бойовики не пустили ОБСЄ в Комінтернове та спробували атакувати позиції ЗСУ. Напередодні увечері, за даними ЗМІ, після візиту ОБСЄ окупанти повернули бронетехніку до Комінтернового. Сьогодні ж агресори уже двічі обстріляли сусіднє село Водяне з мінометів.

  Попередній матеріал
  У мережі з'явилася онлайн-мапа Києва з вулицями, назви яких підлягають декомунізації
  Наступний матеріал
  Олега Мінченка, який вивів із оточення у Маріуполі побратимів, нагородили орденом "За мужність"
  Теги:
  Loading...