Фото прес-служби СБУ

Спецслужбовці затримали в зоні АТО вантажівки з товарами на суму 2 млн грн

Вантажівками планувалося незаконно провезти продукти сумою в 2 млн грн на окуповану територію Донбасу.

Спецслужбовці разом із військовими затримали незаконний вантаж біля села Клинове Артемівського району Донецької області, ідеться на сайті СБУ. Дві вантажівки з продуктами харчування намагалися незаконно проїхати на територію, підконтрольну бойовикам.

"Автомобілі намагалися проїхати на тимчасово окуповані терористами території поза встановленими пунктами пропуску. Вони перевозили кондитерські та м’ясні вироби на суму понад 800 тисяч гривень", - зазначають у відомстві.

Під час обшуку в кабінах водіїв спецслужбовці виявили $12,3 тис., майже 40 тис. грн, а також банківські та страхові документи.

Крім того, неподалік цього населеного пункту силовики затримали ще два вантажні автомобілі з продуктами харчування, які рухалися у напрямку лінії зіткнення. "Правоохоронці виявили у них по п’ять тонн м’ясних кондитерських виробів на загальну суму майже один мільйон гривень", - ідеться в повідомленні.

Незаконні перевезення продуктів виявили й на Луганщині. Там у районі міста Золоте співробітники СБУ зупинили вантажівку, яка намагалася незаконно ввезти до так званої "ЛНР" інтернет-обладнання, оптичні кабелі, адаптери, маршрутизатори та офісні меблі на більше ніж 200 тисяч гривень.

Зараз правоохоронні органи перевіряють походження товарів та встановлюють організаторів відправлення вантажів.

Нагадаємо, нещодавно прикордонники не пропустили до бойовиків три вантажівки з 6 тоннами контрабандних продуктів

Фото прес-служби СБУ
Попередній матеріал
Постраждалих українців внаслідок терактів у Парижі немає - МЗС
Наступний матеріал
Одеських прикордонників схопили на контрабанді
Теги:
Loading...