Спецпредставник ОБСЄ після засідання у Мінську: Новий навчальний рік потребує припинення вогню

  Тристороння контактна група з урегулювання ситуації на Донбасі за участі офіційних представників України, Росії та ОБСЄ вважає за необхідне досягти припинення вогню на Донбасі з початком нового навчального року в школах.

  Як повідомляє УНІАН, про це заявив спецпредставник ОБСЄ у контактній групі Мартін Сайдік після засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську.

  "Тристороння контактна група вважає важливим та необхідним з урахуванням початку нового навчального року досягти стійкого припинення вогню вздовж всієї лінії зіткнення як практичного кроку в забезпеченні виконання відповідних положень Мінських домовленостей", - наголосив Сайдік.

  У цьому зв'язку він зазначив, що "сторони домовились 1 вересня спільно перевірити дійсне втілення даної ініціативи". Для цієї мети сторони повинні до 1 вересня обмінятися інформацією відповідно точного місцезнаходження шкіл та надати ці дані ЗМІ та ОБСЄ.

  "Хотів би сказати, що я радий, що учасники робочої групи з гуманітарних питань домовились про те, що необхідно зробити все можливе для забезпечення максимальної безпеки шкільних закладів, які розташовані вздовж лінії зіткнення", - заявив спецпредставник ОБСЄ.

  Нагадаємо, 24 серпня Президент України Петро Порошенко за підсумками переговорів з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель та президентом Франції Франсуа Олландом заявив, що альтернативи Мінському процесу не існує. "Саме Російська Федерація і підтримувані нею бойовики становлять єдину загрозу для відновлення миру і стабільності в регіоні", - наголосив Порошенко.

  Попередній матеріал
  Пінькас: "Укроборонпром" постачає армії стільки ракетних комплексів "Стугна", скільки їй потрібно
  Наступний матеріал
  Квіт: Необхідно продовжити процес скорочення неефективних вишів
  Теги:
  Loading...