міна взрив міни донецька область 5.ua

Солдати окупаційних військ підірвались на мінах у районі Волновахи – розвідка

  Дисципліна окупаційних російсько-терористичних військах в умовах припинення вогню різко падає – ФСБ розформовує ненадійні підрозділи і конфіскує надлишкову зброю.

  Про таке йдеться в сьогоднішньому звіті про обстановку в районі проведення АТО від Головного управління розвідки Міноборони України. Там зазначають, що ситуація в районі проведення Антитерористичної операції залишається відносно стабільною. Російські окупаційні війська в цілому дотримуються режиму припинення вогню, за винятком двох обстрілів сил АТО зі стрілецької зброї на Донецькому та Маріупольському напрямках 17 жовтня.

  Розвідники також повідомили, що при спробі розмінування в зоні відповідальності підрозділів 1 окремої мотострілецької бригади 1 армійського корпусу російсько-терористичних військ на Волноваському напрямку "у результаті підриву на мінах є загиблі та поранені зі складу з’єднання". Кількість загиблих та поранених не зазначається.

  В огляді підкреслюється, що після запровадження режиму припинення вогню спостерігається зниження рівня військової дисципліни та погіршення морально-психологічного стану противника. З метою утримання ситуації під контролем командування російських окупаційних військ здійснює заміну командного складу та силове роззброєння підрозділів, особовий склад яких виявив непокору та порушує накази. Також у частинах і з’єднаннях 1 та 2 корпусів проводиться вилучення незареєстрованої зброї. До цих "спеціальних заходів" напряму залучені оперативні групи ФСБ РФ.

  Нагадаємо, для українських військ минула доба обійшлася без втрат.

  Попередній матеріал
  Зубко про затоплення "Іволги": Урядова комісія працює над тим, щоб унеможливити в майбутньому такі аварії
  Наступний матеріал
  Данилюк: Україна вчасно виконає умови для отримання безвізового режиму з ЄС
  Теги:
  Loading...