АТО
АТО Фото Влада Волошина via facebook.com/ato.news

Сьогодні в АТО тиша: на початку доби бойовики здійснили кілька провокацій на Артемівському напрямку

  Сьогодні ситуація в зоні проведення Антитерористичної операції залишалася спокійною.

  Про це повідомляє прес-центр АТО. "Лише на початку доби, близько 1-ї та 2-ї години ночі бойовики з великокаліберних кулеметів обстрілювали наш опорний пункт у селищі Лозове, що на Артемівському напрямку", - йдеться у повідомлені.

  Водночас, на тимчасово окупованих територіях все частіше підтверджуються факти кримінального свавілля. 
  "Так, за нашою оперативною інформацією, керівництво Міністерства держбезпеки так званих "ДНР" та "ЛНР", 20 вересня видало наказ про проведення фільтраційної роботи. Псевдо правоохоронці зачищають незаконні збройні формування від росіян, які не входять у регулярні підрозділи Збройних сил Російської Федерації, воюють за гроші і напряму не підпорядковуються Кремлю", - зазначають у прес-службі.

  Наприклад, у селищі Дмитрівка Шахтарського району військовослужбовці Російської армії вночі без будь-яких пояснень заарештовують окремих бойовиків так званої "ДНР" та вивозять у невідомому напрямку. Через декілька днів їхнім близьким повідомляють, де знаходяться тіла. Затримують, як правило, осіб командного складу так званої "ДНР" і тих, хто володіє інформацією про присутність регулярних військ Російської Федерації на Донбасі.

  Нагадаємо, за минулу добу у зоні АТО внаслідок підриву на мінах загинув один український військовослужбовець, ще один отримав поранення.

  Попередній матеріал
  Сьогодні рівненський "Водник" відзначає 100 років
  Наступний матеріал
  Лукашенко: Якщо не зупинити кровопролиття на Донбасі, то цей конфлікт може призвести до нової світової війни
  Теги:
  Loading...