mil.gov.ua

Сьогодні Маріуполь обороняють кращі підрозділи Збройних Сил України – заступник міністра оборони

  Заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов зустрівся з громадським активом міста Маріуполя.

  Про це повідомляє прес-служба міністерства оборони.

  За словами Долгова, ця зустріч була спланована в першу чергу, адже надзвичайно важливо почути громадян, які змогли самоорганізуватися і висловити думку мешканців усього міста.

  "Під час зустрічі йшлося про відкриття та роботу Об'єднаного центру цивільно-військового співробітництва, стан обороноздатності нашої держави, реформування Збройних Сил України та покращення їх забезпечення", - йдеться у повідомленні.

  "Сучасна Українська армія розвивається відповідно до стандартів НАТО. У цьому контексті оборонне відомство активно працює над посиленням міжнародного оборонного співробітництва", - зазначив заступник міністра оборони.

  За словами активістів, якщо ще рік тому деякі мешканці Маріуполя намагалися не пустити в місто українську техніку, то зараз вони переживають, що можуть залишитися без підтримки українських військовослужбовців.

  Долгов запевнив громадський актив Маріуполя, що сьогодні місто знаходиться в надійних руках і його обороняють кращі підрозділи Збройних Сил України.

  Нагадаємо, 28 липня речник АП з питань АТО Андрій Лисенко заявив, що Маріуполь і Широкине є і будуть під контролем української армії.

  Попередній матеріал
  Реконструкцію Поштової площі завершать до Дня Незалежності - Кличко
  Наступний матеріал
  У Facebook показали безпілотник, що роздаватиме безкоштовний інтернет
  Теги:
  Loading...