5.ua

Штаб АТО спростував інформацію про російські винищувачі над Луганськом

  У штабі АТО спростовують інформацію про помічені над Луганськом російські винищувачі і порушення повітряного простору України.

  Речник Адміністрації Президента України з питань АТО Олександр Мотузяник зазначив, що на даний момент не знайшла підтвердження інформація про помічені над Луганськом винищувачі Збройних сил Російської Федерації, передає "Інтерфакс Україна".

  "Підрозділи протиповітряної оборони Повітряних сил України сьогодні перебувають у повній бойовій готовності, в тому числі ті підрозділи, які несуть службу в районі проведення АТО. За їх інформацією, за минулу добу фактів порушення повітряного кордону України з боку Російської Федерації не зафіксовано. Ця інформація не підтверджується ", - сказав Мотузяник на брифінгу у вівторок у Києві, коментуючи на прохання журналістів інформацію про те, що над Луганськом були помічені 5 винищувачів РФ.

  Разом з тим, Мотузяник допустив, що сліди в повітрі, які бачили українські військові, можуть належати пасажирським літакам. "Або, можливо, це були російські винищувачі, які зараз, ми знаємо, проходять тренування в Ростовській області з бомбометання", - додав він.

  Нагадаємо, у штабі АТО не підтвердили використання бойовиками хімічної зброї.

  Попередній матеріал
  У штабі АТО не підтвердили використання бойовиками хімічної зброї
  Наступний матеріал
  Літак Ан-30Б отримав ім'я Героя України Костянтина Могилка
  Теги:
  Loading...