facebook.com/ato.news

Штаб АТО: Повна тиша зберігається вже понад три доби

  Упродовж минулої доби у зоні проведення Антитерористичної операції терористи повністю дотримувалися режиму припинення вогню.

  Про це повідомляє прес-центр АТО у Facebook. Не зафіксовано випадків порушення перемир'я і в районі лінії розмежування на тимчасово окупованих територіях. Загалом же в зоні Антитерористичної операції повна тиша зберігається вже понад три доби.

  "В той же час, за нашою оперативною інформацією, на тимчасово окупованих територіях люди і надалі розчаровуються політикою "русского мира", яку так завзято намагаються нав’язати лідери невизнаних республік. Так, рядові бойовики та псевдо правоохоронці так званих "ЛНР" і "ДНР" напряму обурюються низьким рівнем фінансування та умовами, у яких проходять службу. Тож не рідко, аби хоч трохи заробити, найманці продають власну зброю і боєприпаси", - йдеться у повідомленні.

  Водночас, влада невизнаної "ЛНР", розуміючи що в регіоні багато майже не контрольованих озброєних людей, планує на законодавчому рівні закріпити за правоохоронними органами кураторів з Російської Федерації.

  Нагадаємо, бійцям АТО почали видавати зимову форму нового зразка.

  Попередній матеріал
  "Лікарі без кордонів": кількість жертв внаслідок бомбардування в Афганістані зросла до 16 осіб
  Наступний матеріал
  У Кракові з'явиться центр навчання офіцерів контррозвідки країн НАТО
  Теги:
  Loading...