россолдат 5 канал

Шойгу особисто нагородив російських танкістів, поранених під Дебальцевим

Все таємне рано чи пізно стає явним

Міністр Оборони Російської Федерації Сергій Шойгу особисто нагороджував поранених під Дебальцевим російських танкістів. Вручав так звані командирські годинники. Це з'ясувалося в ході розслідування організації Conflict Intelligence Team. Тож, природно, що й команду наступати на українські позиції підрозділам 6-ї танкової бригади давали найвищі чільники російської держави, вважають експерти.

Інформація стала доступною завдяки одному фото, опублікованому необережним російським військовим-контрактником. Євген Усов - контрактник із російської 6-ї танкової бригади з міста Муліне Нижегородської області. Раніше чи не щогодини він щось дописував у соцмережі. Винятком став період з 26 січня до 14 лютого минулого року - час активних бойових дій під Дебальцевим. Першим, що опублікував Усов уже по тому - фотографії зі шпиталю у Москві. Лікував уламкові поранення. Провідати його прийшов неабихто - сам міністр оборони Сергій Шойгу. Ще й з подарунком - годинником з гербом міністерства.

Таємний похід до шпиталю без преси з подарунком до звичайного танкіста одразу після боїв на Дебальцівському плацдармі змусив команду розслідувачів шукати додаткові докази участі 6-ї бригади росіян у боях в Україні. Бійців саме цієї бригади вже ловили під Іловайськом.

На Донбасі влітку 2014-го ця бригада для розрізнення наносила на танки білі кола. До того ж, на її озброєнні танки, які почали надходити до російських загонів лише кілька років тому - Т-72Б3. Саме танки цієї модифікації з білими колами зняв під Дебальцевим у лютому 2015-го російський пропагандист британського походження Грем Філіпс.

Для начальника Генерального штабу Збройних сил України Віктора Муженка в цій історії немає нічого дивного. Він переконаний, що всі активні дії проти українських військ на Донбасі повністю керовані російським Міністерством оборони.

Автори розслідування ще кілька тижнів тому звернулися до російського Міноборони з проханням пояснити таємний візит до шпиталю. Однак там досі не вигадали правдоподібної версії для російського суспільства, яке переконане, що на Донбасі воюють трактористи і шахтарі, а не регулярна армія РФ.

Попередній матеріал
Абромавичус цього тижня збирається надати Антикорупційному бюро додаткові матеріали
Наступний матеріал
"Народний фронт" усіма можливими способами спонукатиме Абромавичуса не йти у відставку
Теги:
Loading...

В Міноборони повідомили остаточні дані про загиблих у Дебальцевому

Екс-начальник штабу АТО заперечив інформацію про оточення українських військ у Дебальцевому в лютому 2015 року

Бої за Дебальцеве: бійці шукають правду у подіях річної давнини

Бійцям АТО в Дебальцевому протистояло близько 20 тисяч бойовиків і військових РФ

Будні бійців 30-ї мехбригади, які утримують позиції на Дебальцівському напрямку

5 канал - трансляція наживо