5 канал

Школи на підконтрольній Україні частині Донеччини готові до навчального сезону на 95% - Андрусів

Підконтрольні Україні школи Донецької області готові до навчального сезону на 95%.

Про це в ефірі "5 каналу" повідомив заступник голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Віктор Андрусів.

Не готові половина шкіл на самій лінії розмежування, де продовжують лунати вибухи. До прикладу, в Авдіївці із 3 тисяч учнів цього року до школи підуть лише 700.

Місто розташоване усього за 20 км від Донецька і ледь не щодня під обстрілами бойовиків. Для дітей, які не виїхали, відремонтували кілька навчальних закладів. Першокласників на партах чекають комплекти підручників. На випадок атак бойовиків для школярів обладнали підвали. Там стоять ліжка, парти та стільці. Попереднього навчального року до сховища дітям доводилося спускатися неодноразово.

"Практично школа була обстріляна з усіх сторін. Склили вікна уже чотири рази, востаннє в липні", - розповіла начальник відділу освіти міської ради Авдіївки Людмила Трегуб.

"Чи часто дітям доводилося спускатися у підвал? Так, разів 3-4 спускалися у травні. Сподіваємося, що все буде добре і більше нам не знадобиться сюди спускатися", - зазначила директор авдіївської школи №7 Людмила Полянська.

Нагадаємо, у школах України сьогодні пролунає перший дзвоник. Цього року за парти сядуть на 40 тис. учнів більше, ніж торік. 

Попередній матеріал
У Львові за перший тиждень роботи патрульні оформили 79 ДТП - керівник служби
Наступний матеріал
Звернення з передової: Бійці засудили події під Верховною Радою
Теги:
Loading...