Фото із відкритих джерел

Щомісяця майже півсотні підприємців переносять бізнес з Донбасу на Дніпропетровщину

  613 бізнесменів вже перенесли свою діяльність з Донбасу до Дніпропетровської області. Тільки у 2015 році продовжити свою справу в області вирішили 373 юридичні та фізичні особи-підприємці.

  У 2014 році для переїзду бізнесмени обирали частіше за Дніпропетровщину тільки Київ. У 2015 році в Дніпропетровську область продовжують приїжджати переселенці: щомісяця в регіоні в середньому з’являється 47 нових приватних підприємців та підприємств з Донбасу. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.

  "Навіть у скрутні для країни часи наша область залишається економічно стабільною. Підприємці з Донбасу зрозуміли: Дніпропетровщина – перспективний для ведення бізнесу регіон. Тут для своєї справи знайде місце кожен, хто хоче розвиватися та бути впевненим у завтрашньому дні", - наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

  Він додав, що в регіоні надаватимуть допомогу всім, хто буде вести справи чесно та прозоро: "Ми готові прийняти підприємства та приватний бізнес з Луганської та Донецької областей. Все, що вимагаємо від наших партнерів – працювати згідно з українським законом". Щодо того, як саме перевести бізнес та продовжити його у Дніпропетровській області, переселенців консультують у 35 центрах надання адміністративних послуг. Там їм надають необхідні дозволи, ліцензії та довідки.

  Як повідомляв 5.ua, 7 квітня 2015 року набув чинності закон про спрощення ведення бізнесу.

  Попередній матеріал
  Парламент посилив соцгарантії сім'ям героїв Небесної Сотні
  Наступний матеріал
  Генпрокурор готовий вносити подання на зняття недоторканності з депутатів після спрощення відповідної процедури в регламенті ВР - Луценко
  Теги:
  Loading...