sbu.gov.ua

Ще один бойовик "ДНР" скористався програмою СБУ щодо амністії та повернувся до мирного життя (відео)

  СБУ продовжує реалізацію програми повернення на підконтрольну Україні територію громадян, які добровільно відмовилися від участі в бойових діях на боці так званих "ДНР/ЛНР". Так, ще один колишній бойовик незаконних збройних формувань так званого "ДНР" приєднався до своєї родини у Донецькій області.

  Улітку минулого року чоловік зі зброєю в руках ніс службу на блокпостах терористів, повідомляє прес-служба СБУ.

  Згодом, за інформацією відомства, розчарувавшись в "ідеалах" терористів, добровільно покинув лави сепаратистів, але, побоюючись покарання, переховувався від правоохоронних органів України. Колишній бойовик у рамках започаткованої СБУ програми добровільно звернувся з відповідною заявою про свою участь у незаконних збройних формуваннях так званої "ДНР". Чоловік зізнався у скоєному злочині та погодився надавати будь-яку допомогу слідству. Надалі, підкреслюють у відомстві, це може стати приводом для звільнення чоловіка від кримінальної відповідальності.

  Як повідомляв 5.ua, СБУ розпочала програму повернення на підконтрольну Україні територію учасників "ДНР/ЛНР", які добровільно відмовилися від участі в терористичних угрупованнях і не чинили тяжких злочинів.

  Нагадаємо, частиною 2 ст. 258-3 Кримінального кодексу України передбачене звільнення від кримінальної відповідальності особи, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв'язку зі створенням або діяльністю відповідної групи чи організації – якщо в діях звинуваченого немає складу іншого злочину і він не є організатором і керівником терористичної групи чи терористичної організації. Аналогічні положення містять статті 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань), 258-5 (фінансування тероризму) КК України.

  Попередній матеріал
  Під стінами ВР мітингувальники вимагають пришвидшити звільнення заручників
  Наступний матеріал
  На Донеччині схопили агента терористів, який намагався отримати інформацію про штаб АТО у Краматорську
  Теги:
  Loading...