Кадр із відео

Ще один бойовик "ДНР" скористався програмою повернення (відео)

  До незаконних збройних формувань "ДНР" мешканець Селидівського району Донеччини приєднався торік у червні - охороняв місце дислокації одного з угруповань бойовиків.

  Черговий бойовик повернувся на підконтрольну українському уряду територію. Про це повідомляють у Службі безпеки України.

  До незаконних збройних формувань "ДНР" мешканець Селидівського району Донеччини приєднався торік у червні - охороняв місце дислокації одного з угруповань бойовиків. 

  "Згодом він усвідомив злочинну сутність терористичної організації "ДНР", відсутність перспектив для налагодження власного життя і вирішив відмовитися від подальшої протиправної діяльності та повернутись додому", - звітують у відомстві.

  У серпні СБУ розпочала програму повернення на підконтрольну Україні територію учасників "ДНР/ЛНР", які добровільно відмовилися від участі в терористичних угрупованнях і не чинили тяжких злочинів.

  Нагадаємо, частиною 2 ст. 258-3 Кримінального кодексу України передбачене звільнення від кримінальної відповідальності особи, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв'язку зі створенням або діяльністю відповідної групи чи організації – якщо в діях звинуваченого немає складу іншого злочину і він не є організатором і керівником терористичної групи чи терористичної організації. Аналогічні положення містять статті 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань), 258-5 (фінансування тероризму) КК України.

  Попередній матеріал
  У Бельгії розпочався дводенний страйк залізничників
  Наступний матеріал
  Апеляційний суд залишив у силі вирок Пукачу
  Теги:
  Loading...