sbu.gov.ua

Ще один бойовик "ДНР" повернувся на підконтрольну Україні територію

  Черговий бойовик повернувся з терористичної організації "ДНР" на територію, підконтрольну Україні, на умовах програми СБУ "На тебе чекають вдома".

  Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

  Мешканець Донецької області минулого року піддався на умовляння свого знайомого та приєднався до одного з незаконних збройних формувань так званої "ДНР". Чоловік чергував на блокпостах терористів. Незважаючи на постійну пропаганду про "звірства сил Антитерористичної операції", зрозумів, що справжні злочинці знаходяться саме серед бойовиків.

  Зробивши свій вибір, він повернувся на підконтрольну українській владі територію. Тут колишній бойовик дізнався про програму "На тебе чекають вдома", яка передбачає звільнення від кримінальної відповідальності, якщо особа не вчиняла тяжких злочинів.

  Нині чоловік перебуває вдома зі своєю дружиною та дітьми і чекає на звільнення від кримінальної відповідальності у встановленому законом порядку. 

  Як повідомляв 5.ua, СБУ розпочала програму повернення на підконтрольну Україні територію учасників "ДНР/ЛНР", які добровільно відмовилися від участі в терористичних угрупованнях і не чинили тяжких злочинів.

  Нагадаємо, частиною 2 ст. 258-3 Кримінального кодексу України передбачене звільнення від кримінальної відповідальності особи, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв'язку зі створенням або діяльністю відповідної групи чи організації – якщо в діях звинуваченого немає складу іншого злочину і він не є організатором і керівником терористичної групи чи терористичної організації. Аналогічні положення містять статті 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань), 258-5 (фінансування тероризму) КК України.

  Попередній матеріал
  Затримані в Києві диверсанти готували теракти в двох містах – СБУ
  Наступний матеріал
  Верховна Рада ухвалила закон про державну службу
  Теги:
  Loading...