www.sbu.gov.ua

Ще двоє бойовиків "ДНР" добровільно скористалися програмою СБУ щодо амністії (відео)

СБУ повернула ще двох громадян, реалізовуючи програму щодо повернення на підконтрольну територію України громадян, які добровільно відмовилися від подальшої участі в бойових діях на боці так званих "ДНР/ЛНР".

Про це повідомила прес-служба СБУ.

8 вересня до своїх родин на підконтрольній українській владі території повернулися двоє колишніх бойовиків. У 2014 році вони приєдналися до так званих підрозділів "ДНР" у містах Авдіївка та Слов’янськ. Після звільнення цих міст у ході АТО чоловіки переховувалися на тимчасово окупованих територіях.

www.sbu.gov.ua

За інформацією правоохоронців, громадяни добровільно звернулися до органів міліції із заявою про участь у незаконних збройних формуваннях. Вони також зізналися у протиправних діях та погодилися надавати будь-яку допомогу слідству, що в подальшому може стати приводом для звільнення їх від кримінальної відповідальності.

Як повідомляв 5.ua, СБУ розпочала програму повернення на підконтрольну Україні територію учасників "ДНР/ЛНР", які добровільно відмовилися від участі в терористичних угрупованнях і не чинили тяжких злочинів.

Нагадаємо, частиною 2 ст. 258-3 Кримінального кодексу України передбачене звільнення від кримінальної відповідальності особи, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв'язку зі створенням або діяльністю відповідної групи чи організації – якщо в діях звинуваченого немає складу іншого злочину і він не є організатором і керівником терористичної групи чи терористичної організації. Аналогічні положення містять статті 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань), 258-5 (фінансування тероризму) КК України.

Попередній матеріал
За рік найбільше репатріантів прибули до Ізраїлю із Франції та України
Наступний матеріал
ОБСЄ задокументувала факт вивезення "вантажу-200" з Донбасу до Росії
Теги:
Loading...