Серватюк 5.ua

Серватюк: Україна не контролює близько 410 км ділянки державного кордону

Держприкордонслужба готується до відновлення контролю на державному кордоні. Українські прикордонники поновили спільну роботу із російськими у пункті пропуску Донецьк, що у Росії.

Про це повідомив в ефірі "5 каналу" перший заступник голови Державної прикордонної служби Василь Серватюк.

Через військову агресію Росії нині в Україні не працює понад 20 пунктів пропуску, із них 12 міжнародних та 10 місцевих. Якщо Росія виконуватиме Мінські домовленості, то контроль поновлять і в інших пунктах.

"Близько 410 км ділянки державного кордону не контролюється прикордонниками. На цій ділянці функціонували до агресії, до початку війни, так можемо сказати, 22 пункти пропуску. У першу чергу треба перекрити транспортні артерії, дороги, залізницю, тобто відновити контроль у пунктах пропуску. Механізми є відомі, і якщо російська сторона, яка взяла на себе зобов'язання, буде чітко виконувати Мінські домовленості, то це в короткий час можна, наші групи будуть здійснювати спільний контроль через пункти пропуску", - повідомив Серватюк.

Нагадаємо, 23 вересня повідомлялося, що одна з баз РФ біля кордону з Україною прийняла понад 5 тис солдатів і важке озброєння.

Попередній матеріал
Гройсман відкрив засідання: зареєстровано 270 нардепів
Наступний матеріал
У разі загострення ситуації в зоні АТО українські військові в змозі зупинити наступ бойовиків - Жебрівський
Теги:
Loading...