5.ua

Сенченко: Україна має заявити про те, що Мінський формат себе вичерпав і звернутись до підписантів Будапештського меморандуму

На думку депутата Верховної Ради V-VII скликань Андрія Сенченка, Україна має виступити із жорсткою заявою щодо нового формату переговорів, де буде залучено підписантів Будапештського меморандуму.

Про це він заявив сьогодні, 17 серпня, в ефірі "5 каналу". 

"На мій погляд, Президент має вийти і сказати про те, що мінський формат себе вичерпав і ми наполягаємо, підкреслюю – не просимо, не пропонуємо, а наполягаємо на іншому форматі. За столом переговорів, окрім України, мають перебувати країни-гаранти з Будапештського меморандуму. І ми, ще раз підкреслю, - наполягаємо, я би навіть сказав – вимагаємо. Тому що ми віддали ядерну зброю, нам давали гарантії, гарантії не були отоварені", - зазначив Сенченко.

З його слів, Росія повинна опинитися за столом переговорів: "Цей круг за цим столом має виробляти заходи із примусу Путіна до миру, із примусу Путіна до того, щоб він сів за цей стіл переговорів". 

Нагадаємо, нещодавно глава Польщі Анджей Дуда запропонував Президенту України Петру Порошенку новий формат мирних переговорів щодо ситуації на Донбасі.

Попередній матеріал
В "Укрзалізниці" назвали причину аварії на Одещині, ліквідація якої коштувала півмільйона гривень
Наступний матеріал
Кличко у Пекіні: Я особисто виступаю гарантом прозорості інвестицій
Теги:
Loading...