5 канал

Селезньов: Виявлені "Гради" бойовиків розташовані за 15 км від лінії розмежування

Будь-які зразки зброї, які знаходяться за 15 км від лінії розмежування, можуть вільно переміщуватися та використовуватися бойовиками в будь-який спосіб.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив начальник прес-служби Генерального штабу ЗСУ Владислав Селезньов, коментуючи інформацію української розвідки про те, що бойовики не відводять "Гради" і САУ біля Краснодону, Стаханова і в цьому районі взагалі.

"Відповідно до Мінських домовленостей, процес відведення зброї калібром менше 100 мм відбувається на відстань 15 кілометрів. Тобто будь-які зразки зброї, які знаходяться на територіях далі, ніж 15 кілометрів, вони можуть там вільно переміщуватися та бойовики її можуть використовувати в будь-який спосіб. Тому будь-які заяви, коли йдеться про те, що в тих чи інших районах Донецької або Луганської областей в самопроголошених республіках відбувається переміщення техніки, то ці процеси можуть відбуватися лише за умови, якщо цей процес не відбувається на територіях, які є ближче за 15 кілометрів від лінії розмежування сторін", - зазначив він.

За його словами, процес відведення бойовиками озброєння та техніки постійно відслідковується. "Звичайно, ми всі ці процеси відслідковуємо, щоб бути готовими до будь-якого розвитку ситуації", - зауважив Селезньов.

Нагадаємо, сили АТО виявили "Гради" та артилерійські системи на окупованих територіях.

Попередній матеріал
Сили АТО виявили виявили російські "Гради" та артилерійські системи неподалік лінії розмежування
Наступний матеріал
Україна не зменшуватиме оборонний бюджет наступного року - Турчинов
Теги:
Loading...