СБУ 5.ua

СБУ знову затримала кількох інформаторів терористів "ДНР"

Співробітники Служби безпеки України продовжують заходи із затримання інформаторів терористів у зоні проведення Антитерористичної операції та у мирних регіонах.

Про це повідомляє прес-центр СБУ. "На Запоріжжі співробітники Служби безпеки України припинили злочинну діяльність мережі інформаторів так званого "міністерства державної безпеки "ДНР", що діяла на території Бердянського району. До мережі входили троє місцевих мешканців, діяльність яких координував бойовик "ДНР", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за матеріальну винагороду інформатори збирали та передавали терористам через мережу Інтернет інформацію щодо переміщення, місць дислокації, озброєння та чисельності ЗСУ, які беруть участь в АТО.

sbu.gov.ua

Крім цього, співробітники оперативної групи СБУ затримали у зоні проведення Антитерористичної операції ще одного інформатора "ДНР", який телефоном передавав бойовику "Пушкіну" відомості щодо дислокації підрозділів Збройних Сил України, їхніх бойових позицій та фортифікаційних споруд у районі Первомайська Ясинуватського району Донецької області. Також встановлено, що інформатор ще й коригував вогонь ворожої артилерії по позиціях ЗСУ.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії.

Як повідомляв 5.ua, СБУ знешкодила інформаторів "ДНР", що діяли в Києві, Одесі й на Донеччині.

Попередній матеріал
Цукерберг має намір забезпечити табори біженців інтернетом
Наступний матеріал
У Кишиневі знову мітинг - вимагають відставки керівництва Молдови
Теги:
Loading...