Фото прес-центру СБУ

СБУ затримала терористів, які брали участь у захопленні органів місцевої влади на Донеччині

  Співробітники Служби безпеки України разом із міліцією заблокували діяльність терористичної мережі "ДНР", що діяла на території Костянтинівки і Дружківки Донецької області.

  Про це повідомляє прес-служба СБУ.

  Українські правоохоронці затримали чотирьох членів терористичної організації, а ще двох оголосили у розшук. Зазначається, що під час окупації цих населених пунктів бойовиками "ДНР" зловмисники були завербовані так званими "спецслужбами" псевдореспублік.

  "Вони брали безпосередню участь у захопленні місцевих органів влади, збирали та передавали терористам відомості стосовно проукраїнськи налаштованих мешканців, а також зі зброєю чергували на блокпостах", - йдеться в повідомленні.

  У помешканні бандитів правоохоронці знайшли карабін Симонова з оптичним прицілом, дві нарізні та 11 гладкоствольних рушниць, велику кількість набоїв, 10 мобільних телефонів, комплекти військової камуфльованої форми, $4,3 тис., 6 тис. євро, 5 тис. грн, а також значну кількість виробів із золота.

  Крім того, у терористів виявили посвідчення працівника Федеральної міграційної служби Російської Федерації та паспорти і трудові книжки шести громадян України.

  Нагадаємо, нещодавно в Маріуполі міліція затримала бойовика "ДНР", який розчарувався в ідеї "нової держави" й утік. 

  Фото прес-центру СБУ

  Фото прес-центру СБУ

  Фото прес-центру СБУ

  Фото прес-центру СБУ

  Попередній матеріал
  Бойовики продовжують використовувати заборонене озброєння - Тука
  Наступний матеріал
  Близько 40 країн підтримують обмеження на використання вето в ООН
  Теги:
  Loading...