Вантажівки із товарами для бойовиків "ДНР" 5.ua

СБУ затримала 7 вантажівок із товарами для бойовиків "ДНР"

  Терористи планували продати ці товари населенню за завищеними цінами

  Сім вантажівок із товарами, що призначалися бойовикам так званої ДНР, затримала СБУ. Шість автомобілів перевозили м’ясо, іще одна - медикаменти. Вантажівки, без будь-яких супровідних документів, намагалися перетнути лінію розмежування в обхід встановлених блокпостів.

  За оперативною інформацією, товари замовили ватажки одного з незаконних збройних формувань так званої "ДНР". Вони планували продати їх населенню за завищеними цінами. Триває слідство.

  Як раніше повідомляв, вчора, 26 червня, співробітники СБУ разом із податківцями та прикордонниками перекрили два канали переправлення вантажів на тимчасово окуповану терористами територію Донецької області. Так поблизу селища Суха Балка було затримано вісім машин з продуктами харчування та алкогольною продукцією. Того ж дня в районі села Романівка співробітники спецслужби зупинили два вантажних автомобілі, що прямували до тимчасово окупованого бойовиками Донецька. Вантажівки перевозили близько 20 тонн автозапчастин, паливо-мастильних матеріалів, побутової хімії та інших товарів широкого вжитку.

  Вантажівки із товарами для бойовиків "ДНР"5.ua

  Вантажівки із товарами для бойовиків "ДНР"5.ua

  Попередній матеріал
  Укроборонпром випереджає графік виконання держзамовлення
  Наступний матеріал
  В Тунісі закриють 80 мечетей за підбурювання до насильства
  Теги:
  Loading...