СБУ 5.ua

СБУ заблокувала масштабну оборудку терористів "ДНР" з нерухомістю

  Співробітники Служби безпеки України заблокували масштабну оборудку "посадовців ДНР" із заволодіння майном в інших регіонах країни.

  Про це повідомляє прес-центр СБУ.

  "До складу угруповання входили колишні працівники одного з міських управлінь юстиції, які працевлаштувалися в "органи влади" терористів. Вони використовували реквізити українських судів, які працювали на тимчасово окупованих територіях, для виготовлення підроблених рішень з метою зміни права власності на нерухомість", - йдеться у повідомленні.

  У відомстві зазначають, що за допомогою зв'язків у містах, які підконтрольні Україні, вони "законними рішеннями судів" припинили у реєстраційній службі низку іпотечних зобов'язань та зняли заборони на розпорядження майном. Таким чином зловмисники незаконно оформили права власності на кілька об'єктів нерухомості та земельні ділянки в Києві та Одесі.

  "Під час обшуків співробітники спецслужби вилучили документи та інші докази, які підтверджують фальсифікацію рішень судів колишніми працівниками української юстиції", - зазначають у прес-службі.

  Членам угруповання заочно повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 27, ч. 4 ст. 28, ч. 1 ст. 255, ч. 3 ст. 358, ч. 2 ст. 364 та ч. 2 ст. 366 КК України та оголошено у розшук. Матеріали кримінального провадження направлено до суду.

  Попередній матеріал
  У Чернігові депутати прийняли рішення роздати 20 млн грн пенсіонерам і малозабезпеченим
  Наступний матеріал
  Бойовики посилюють розвідку в околицях Маріуполя
  Теги:
  Loading...