СБУ 5.ua

СБУ заблокувала фінансування держустанов на тимчасово окупованих територіях

  Служба безпеки України ініціювала в Державній казначейській службі України тимчасове зупинення витрат бюджетних установ і організації, що знаходяться на непідконтрольній українській владі території.

  Про це повідомляє прес-служба СБУ.

  Тепер, зокрема, заблокованими є витрати Національного природного парку "Меотида", що розташований в м. Новоазовськ Донецької області, фінансування якого відбувалося всупереч вимогам Бюджетного кодексу України та урядової постанови №595 від 7 листопада 2014 року "Деякі питання фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей".

  Також у відомстві повідомили про початок досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

  Як повідомляв 5.ua, 29 серпня 2015 року Росія розірвала угоду з Україною про пряме залізничне, а також поромне сполучення через порти "Кавказ" та "Крим" - угода про транспортне сполучення була підписана двома країнами 2004 року в Керчі. Нагадаємо, наприкінці 2014 року Україна припинила залізничне сполучення з анексованим Кримом. Нині потрапити з Росії до Криму можна літаком або поромом через Керченську протоку.

  Попередній матеріал
  Павло Клімкін: Заяви Слідчого комітету Росії – це певний варіант шизофренії
  Наступний матеріал
  Порошенко нагородив 11 українських розвідників з нагоди їхнього професійного свята
  Теги:
  Loading...