Фото СБУ

СБУ викрила розвідувальну мережу російських спецслужб на Донбасі (відео)

  Співробітники Служби безпеки України встановили особу ще одного російського спецслужбовця на Сході України.

  Військовослужбовець головного розвідувального управління генштабу Міністерства оборони РФ координував бандитів з "ДНР". Про це повідомляє прес-центр СБУ. Українським спецслужбовцям повідомили про нього завербовані ГРУшником громадяни України під час затримання правоохоронцями.

  Зазначається, що мешканець Самари із позивним "Старшина" перебуває на підконтрольній бойовикам території. Він командує ротою спецпризначення так званої "республіканської гвардії ДНР" і підпорядковується безпосередньо терористу на прізвисько "Чечен".

  "За дорученням спецслужб Росії "Старшина" координує діяльність диверсійних груп "ДНР", головним завданням яких є теракти, диверсії, бойові дії проти Збройних сил України", - зазначає відомство.

  Крім того, російський ГРУшник керує агентурною мережею на території України, він інформує так званого "заступника командувача корпусу МО ДНР" Басуріна. За даними українських спецслужб, потім ці відомості використовуються у плануванні дій терористів "ДНР" проти української влади.

  "Для збору відомостей про чисельність українських військ, їхнє матеріально-технічного забезпечення, загальне управління та командування, наявність та стан фортифікаційних споруд в районі проведення АТО "Старшина" використовує мешканців Донецької, Вінницької та Львівської областей", - зазначають в СБУ. 

  Фото СБУ

  Попередній матеріал
  Спека, повені, лісові пожежі та виверження вулкану – стихійні лиха у світі
  Наступний матеріал
  Зірвані дахи і балкони, зламані дерева і розбиті авто – ураган у Пермському краї РФ (фото, відео)
  Теги:
  Loading...