СБУ викрила канал міжнародного зв'язку терористів "ДНР" та "ЛНР" 5.ua

СБУ викрила канал міжнародного зв'язку терористів "ДНР" та "ЛНР"

Служба безпеки України спільно з фахівцями ДП "Український державний центр радіочастот" ліквідувала неконтрольований канал міжнародного зв’язку.

Про це повідомляє прес-центр СБУ. Як виявилось, ті отримували з Інтернету міжнародний телефонний трафік за допомогою спеціалізованого телекомунікаційного обладнання. Потім його спрямовували в мережі українських операторів мобільного зв’язку.

"Міжнародний телефонний трафік надходив з-за кордону (у тому числі з Росії) через Інтернет за допомоги ІР-телефонії в обхід міжнародних центрів комутації. Трафік оброблявся спеціалізованим обладнанням та програмними комплексами. Телефонні номери, на які здійснювалася маршрутизація трафіку, використовувалися терористами "ДНР/ЛНР" для спілкування з російськими кураторами", - йдеться у повідомленні.

Своє обладнання бойовики зберігали в Бобровиці Чернігівської області. Нині його вилучили, а за фактом порушили кримінальне провадження. Зловмисника, який відповідав за функціонування пристроїв, затримали. Відкрито кримінальне провадження за ст. 361 Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, у Дніпропетровській, Волинській та Чернівецькій областях СБУ припинила роботу програмно-апаратних телекомунікаційних комплексів, які використовувалися терористами для організації каналів міжнародного зв'язку.

Попередній матеріал
Боротися із Росією будемо спільними зусиллями і доведемо цю боротьбу до перемоги - Саакашвілі
Наступний матеріал
У Малі поліція звільнила усіх заручників
Теги:
Loading...