Луганськ 5.ua

СБУ створила Об'єднаний центр звільнення заручників

  Наказом голови СБУ Василя Грицака у відомстві створено Об'єднаний центр з координації пошуку, звільнення незаконно позбавлених волі осіб, заручників та встановлення місцезнаходження безвісти зниклих у районі проведення Антитерористичної операції.

  Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

  Центр має вести облік військовослужбовців та цивільних осіб, які були захоплені терористами або зникли безвісти, координувати їх пошук, вести переговори та забезпечувати звільнення.

  Служба безпеки запрошує до роботи центру уповноважених представників інших міністерств та відомств, а також громадські, волонтерські і благодійні організації.

  У повідомленні йдеться, що за інформацією щодо своїх рідних, які зникли безвісти, родичі зможуть звернутися як поштою, електронним листом, так і особисто, відвідавши центр за адресою: м. Київ, вул. Ірининська, 4.

  Нагадаємо, 31 серпня представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко повідомила, що у заручниках у бойовиків залишається 157 осіб, з них близько 100 - українські військовослужбовці, а також цивільні особи.

  Попередній матеріал
  ВР зменшила термін служби за контрактом до 6 місяців
  Наступний матеріал
  Ткачук: За другим етапом від лінії розмежування будуть відведені протитанкові гармати
  Теги:
  Loading...