фото Youtube/СБУ

СБУ розпочала програму повернення на підконтрольну Україні територію учасників "ДНР/ЛНР", які покаялися

  Відповідна програма поширюється на осіб, які добровільно відмовилися від участі в терористичних угрупованнях і не чинили тяжких злочинів.

  Підстави для відповідних рішень передбачені в межах чинного законодавства України, повідомляє прес-служба Служби безпеки України.

  "Лише за 2015 рік через добровільну відмову від участі у незаконних збройних формуваннях, щире каяття та співпрацю з правоохоронними органами, українськими судами звільнено від кримінальної відповідальності понад 60 осіб. Усі вони нині знаходяться у своїх родинах", - ідеться в повідомленні відомства. 

  Як повідомляв 5.ua, на Луганщині суд звільнив від кримінальної відповідальності бойовика, який добровільно здався силам АТО. Чоловік повідомив правоохоронців про свою протиправну діяльність і допоміг розкрити низку злочинів банд "ЛНР". 

  Нагадаємо, частиною 2 ст. 258-3 Кримінального кодексу України передбачене звільнення від кримінальної відповідальності особи, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв'язку зі створенням або діяльністю відповідної групи чи організації – якщо в діях звинуваченого немає складу іншого злочину і він не є організатором і керівником терористичної групи чи терористичної організації. Аналогічні положення містять статті 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань), 258-5 (фінансування тероризму) КК України.

  Попередній матеріал
  Рятувальники знайшли тіла всіх загиблих на борту індонезійського літака
  Наступний матеріал
  В Україні завершилася шоста хвиля мобілізації
  Теги:
  Loading...