скріншот з відео СБУ

СБУ повернула на підконтрольну Україні територію ще одного учасника "ДНР"

  Служба безпеки України продовжує реалізовувати програму повернення на підконтрольну Києву територію учасників терористичних організацій, які покаялися і відмовилися від діяльності у складі так званих "ДНР" і "ЛНР".

  Так, учора, 31 серпня, на контрольовану українською владою територію повернувся ще один учасник терористичного формування "ДНР", повідомляє прес-служба СБУ.

  Зазначається, що угруповання базувалося у Горлівці. Чоловік ніс службу на блокпостах, патрулював та охороняв об’єкти, захоплені терористами.

  "Громадянин добровільно звернувся до міліції із заявою про участь у т.зв. "ДНР", зізнався у протиправних діях та погодився надавати будь-яку допомогу слідству, що в подальшому може стати приводом для звільнення його від кримінальної відповідальності", - йдеться в повідомленні відомства.

  Як інформував 5.ua, 18 серпня Служба безпеки України розпочала програму повернення на підконтрольну Україні територію учасників "ДНР/ЛНР", які покаялися. 

  Нагадаємо, частиною 2 ст. 258-3 Кримінального кодексу України передбачене звільнення від кримінальної відповідальності особи, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв'язку зі створенням або діяльністю відповідної групи чи організації – якщо в діях звинуваченого немає складу іншого злочину і він не є організатором і керівником терористичної групи чи терористичної організації. Аналогічні положення містять статті 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань), 258-5 (фінансування тероризму) КК України.

   

  Попередній матеріал
  У Китаї знову стався вибух на хімічному заводі
  Наступний матеріал
  Яценюк: наша мета - членство в НАТО
  Теги:
  Loading...