www.facebook.com/Markian Lubkivskyi

СБУ передасть Amnesty International матеріали про злочини окупантів у Криму і на Донбасі

  Сьогодні, 25 травня, очільник СБУ Валентин Наливайченко і виконавчий директор правозахисної організації "Amnesty International" в Україні Тетяна Мазур погодили напрями співпраці.

  Про це на своїй сторінці у Facebook написав радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

  Згідно з повідомленням, ця зустріч відбулася з ініціативи Валентина Наливайченка з метою обговорення оприлюдненого організацією звіту щодо ситуації із дотриманням прав людини на Сході України.

  Сьогодні, 25 травня, очільник СБУ Валентин Наливайченко і виконавчий директор правозахисної організації Amnesty International в Україні Тетяна Мазур погодили напрями співпраці.

  Згідно з повідомленням, ця зустріч відбулася з ініціативи Валентина Наливайченка з метою обговорення оприлюдненого організацією звіту щодо ситуації із дотриманням прав людини на Сході України. Так, голова української служби безпеки наголосив, що СБУ високо цінує роботу Amnesty International, "спрямовану на попередження та припинення грубих порушень прав людини, а також надання допомоги тим, чиї права вже були порушені". 

  Наливаченко підкреслив, що СБУ готова спільно з військовою прокуратурою провести розслідування щодо кожного згаданого у звіті Amnesty International випадку порушення прав людини з боку сил АТО. Водночас він зауважив також, що СБУ має намір надати цій міжнародній правозахисній організації всі матеріали щодо злочинів проти людяності в анексованому Криму та на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей з боку бойовиків і громадян Російської Федерації.

  Тетяна Мазур, у свою чергу, подякувала Валентину Наливайченку за "миттєву реакцію на звіт і дослідження" і виступила за взаємодію служби безпеки і правозахисної організації. Вона наголосила, що СБУ та Amnesty International мають тісно співпрацювати, щоб не допустити порушення прав людини на Донбасі. 

  Нагадаємо, нещодавно правозахисна організація Amnesty International оприлюднила звіт про застосування сторонами конфлікту на Сході України катувань до полонених. Служба безпеки України закликала організацію до діалогу, підкресливши, що в Україні не утримується жодних полонених.

  Попередній матеріал
  У центральному окрузі Росії розпочалися військові навчання
  Наступний матеріал
  РФ відмовила у в'їзді голові німецько-української групи у Бундестазі
  Теги:
  Loading...