СБУ news.bigmir.net

СБУ: Компанія Ахметова забезпечувала терористів пальним

  Компанія "Паралель", що управляє автозаправним бізнесом групи Ріната Ахметова СКМ, забезпечувала пальним терористів, заявили в СБУ.

  Як передає УНІАН, про це на брифінгу заявив радник голови СБУ Юрій Тандіт. 

  За його словами, під час обшуку в ТОВ "Паралель" було виявлено талони на пальне зі штампами так званого "міністерства вугілля та енергетики ДНР”, видані ТОВ "Паралель", загальним обсягом на 1 тис. тонн пального.

  "11 серпня під час обшуку в рамках кримінального провадження за ознаками скоєння посадовими особами ТОВ "Паралель" фінансування тероризму, в офісних приміщеннях та на місцях фактичного проживання керівництва компанії слідчі вилучили використані талони на придбання різних видів палива з печатками різноманітних структур самопроголошених республік, зокрема так званого "міністерства вугілля та енергетики” та інших", - повідомив Тандіт.

  Він додав, що ємності та резервуари цієї компанії на території Донеччини та Луганщини використовувалися для зберігання пального, отриманого бойовиками з Росії під виглядом "гуманітарної допомоги". Також він підкреслив, що за оперативними даними, бойовики заправляли свій транспорт на заправках "Паралелі".

  "Встановлено, що за погодженням з керівництвом цієї компанії через спеціального уповноваженого компанії "Паралель нафта LTD" в самопроголошеній "ДНР" талони на пальне виділялись командирам", - сказав Тандіт.

  Нагадаємо, 11 серпня в СБУ заявили про проведення в Запоріжжі обшуку в офісі компанії "Паралель", що управляє автозаправним бізнесом групи СКМ. Компанія "Паралель-М ЛТД" працює під брендом "Паралель" у Донецькій, Луганській, Дніпропетровській і Запорізькій областях. На даний момент діє 41 АЗК під ТМ "Паралель", ще 13 АЗС продають фірмове пальне від компанії "Паралель". "Паралель-М ЛТД" контролює компанія Parallel Nafta LTD - дочірня компанія групи СКМ Ріната Ахметова.

  Попередній матеріал
  На українсько-польському кордоні викрили сховища контрабандних сигарет
  Наступний матеріал
  Реактивна артилерія ЗСУ знищила склад боєприпасів ворога – Бірюков
  Теги:
  Loading...