5 канал

Санкції діють, оскільки Росія почала використовувати різні важелі впливу всередині ЄС, щоб їх відмінити - експерт

Санкції проти Росії впливають на країну негативно.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив експерт Інституту міжнародної політики Ростислав Томенчук.

"Санкції діють, і можливо ми їх не відчуваємо як хотілося б, але європейці безпосередньо їх дуже добре відчувають. Одним з прикладів ми бачимо ті процеси, які відбуваються зараз в Голландії з приводу ратифікації договору про асоціацію з Україною", - сказав він.

Томенчук наголосив: "Санкції діють через те, що Росія почала використовувати різні важелі всередині Європейського Союзу, щоби спробувати відмінити ці санкції. Вона почала використовувати зв'язки і з ультраправими партіями, зв'язки з лівими партіями, використовувати свої політичні важелі серед політиків ... вона почала використовувати, який є вплив через бізнес-структури всередині європейського Союзу, тобто для них санкції досить негативно впливають", - зазначив він.

Нагадаємо, як заявляв народний депутат Павло Кишкар, Україна зафіксувала позицію США щодо неможливості зняття санкцій з Росії, поки окуповані території не будуть звільнені.

Попередній матеріал
Суд подовжив термін тримання під вартою екс-очільника СБУ в Києві Щеголєва до 26 лютого
Наступний матеріал
Бельгійський архітектор спроектував житло для переселення людей в океани
Теги:
Loading...