ipress.ua

Сайдік закликав вирішити питання з доставкою 16 тис. тонн міжнародної гумдопомоги на Донбас

  Спецпредставник ОБСЄ в Україні Мартін Сайдік висловив стурбованість проблемою недопуску на не підконтрольні Києву території Донбасу міжнародної гуманітарної допомоги та закликав якомога оперативніше вирішити це питання.

  Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

  За підсумками зустрічі Тристоронньої контактної групи у вівторок у Мінську Сайдік заявив журналістам, що підготовлено 16 тис. тонн гуманітарної допомоги, приблизно 800 вантажівок, але доставку не може бути здійснено, і ці вантажі перебувають на складах.

  Він зазначив, що йдеться не лише про продовольство, а й будматеріали та інші вантажі. Сайдік повідомив, що з липня міжнародним гуманітарним агентствам заборонено працювати в зоні АТО та в окремих районах Донецької і Луганської областей, працює лише Міжнародний комітет Червоного Хреста.

  "Усім агентствам ООН до сьогодні заборонено працювати в окремих районах Донецької та Луганської областей. ООН не отримала дозволу, хоча надала всю необхідну інформацію", - сказав спецпредставник ОБСЄ.

  "Ми закликаємо і українську владу відкрити якнайшвидше пункти пропуску через лінію зіткнення в Луганській області, щоб ці гуманітарні вантажі доставити якнайшвидше до Луганська, де є абсолютна потреба", - наголосив Сайдік.

  Нагадаємо, наступне засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську заплановано на 27 жовтня.

  Попередній матеріал
  СБУ впіймала на хабарі голову ТВК на Чернігівщині (фото)
  Наступний матеріал
  Україна годує 140 мільйонів людей на планеті - Павленко
  Теги:
  Loading...